Ankara Dedektif

 • Yılın enleri Ödül töreni

  Ekonomize Dergisi ve Ankara Sesi Gazetesi’nin işbirliğinde dağıtılan ‘Yılın En’leri ödülleri sahiplerini buldu.
  Bu yıl ana teması ‘Kadının Gücü’ olarak belirlenen törende, Türk toplumunda kadının siyasetten ekonomiye,
  sanattan medyaya kadar yönlendirici, uzlaştırıcı ve yaratıcı deneyimlerine ışık tutuldu.
  - "Yılın Başarılı Araştırma Takip Firması" Ödülü: DAT Group
  - "Tamamlayıcı Scouting İle Futbol Ekonomisine Katkı" Ödülü: Ümit Hakan Karakaya

  İNCELE

 • Özel Dedektif

  Her türlü dedektiflik hizmeti talebinize cevap veriyoruz.

 • Aldatan Eşler Bir Bir Yakalanıyor

  Eşinizin veya sevgilinizin sizi aldattığını mı düşünüyorsunuz? Hemen bizi arayın...

 • Eş Takibi

  Siz yokken eşiniz kimlerle görüşüyor, nereye gidiyor gibi şüpheleriniz mi var? Hemen bizi arayın...

 • Evlilik Öncesi Araştırma

  Evleneceğiniz kişi hakkında endişeleriniz mi var? Özel dedektifiniz sizin için araştırsın...

 • Velayet ve Boşanma Davaları

  Haklı olduğunuzu deliller ile ıspat edin ve velayet davasını kazanın.

ÖZEL DEDEKTİF HİZMETİ İÇİN HEMEN FİYAT TEKLİFİ ALIN!

DAT ÖZEL DEDEKTİF BÜROSU

Dünya genelinde hizmet veren, profesyonel ekip ve ekipmana sahip, iş ahlakı ve profesyonel bilinç ile hareket eden uluslararası bir dedektif firmasından hizmet almak ister misiniz?
HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN!


İSTANBUL BÜRO (Merkez)
Yeşilbağlar Mah. Kaptan Sokak Helis Metro Tower No: 19 Kat: 16 D:67
İSTANBUL
ANKARA BÜRO
Turan Güneş Bulvarı, Sinpaş Altınoran Kule No: 3/188
ORAN / ANKARA
Tel: +90 312 284 02 99
USA BÜRO
1180 N Town Center Drive Suite 100
LAS VEGAS
ALMANYA BÜRO
Ottosraße 16 - 18, Frankurt Am Main, 60329

ÖZEL DEDEKTİFLİK HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

DAT ÖZEL DEDEKTİFLİK olarak çalıştığımız ekibimiz,deneyimli, profesyonel, tecrübesi olan, konuların uzmanı dedektifler olup, destekleyici olarak  ise yine aynı değerde yardımcı Özel Araştırma Görevlilerini istihdam ederler. Her türlü detay ve incelikler göz önünde bulundurulur, müşterilerinin talepleri üzerine belirtilen ve istenilen konularda, inceleme ve araştırma yapar.

Türkiye ve Dünya'nın her yerine ulaşma ve irtibat imkanına sahip olup, konusunda uzmanlaşmış bir ekiple hizmetlerine devam etmektedir ..
Türkiye’de henüz Kanunu ve yasası olmayan bu iş kolu ne yazık ki İLK ve TEK biz yasalız diye başlıklar atan  medyatik olma çabası içersindeki bazı arkadaşlarımız   (hangi dedektiflik firması olursa olsun) yasası olmayan bir ülkede YASAL olduğunu beyan etmesi sadece bir aldatmadır. Siz müşterilerimizin ve tüm halkımızın bu konuyu göz ardı etmemesi önemle rica olunur. Kurmuş olduğumuz Uluslararası Özel  Dedektif Eğitimleri Derneği  mesleğin gelişimi ve yasasının çıkarılması için yaptığı çalışmalarla adından söz ettirmektedir.

Bununla birlikte gün geçtikçe artan ve sadece web sitesi üzerinden adres ve telefon numarası veremeden bu işi yapan sözde dedektiflik firmalarının suistmallerinin göz önünde bulundurulması, dedektiflik firması ile anlaşılırken seçimin çok iyi yapılması, referans, sözleşme, tanınırlık, yerel ve ulusal kanallarda, yazılı ve görsel basında en azından rüştünü ispat etmiş olması gibi değerler göz önünde bulundurulması saygıdeğer müşterilerimizin dikkat etmesi gereken hususlar olarak sayılabilir. 

Tüm Türkiye ve Avrupa’da merkezlerimiz olan Almanya (Frankfurt),Amerika’da ABD(Las Vegas) çapında profesyonel ve deneyimli kadromuzda 24 saat hizmet vermekteyiz. Ayrıca Tüm Türkiye' de talep üzerine ekiplerimizi yönlendiriyoruz. profesyonel ekibimizle tüm taleplerinize cevap verebilecek deneyim ve birikimimizle hizmetinizdeyiz.

DAT DEDEKTİFLİK

2005 yılından beri profesyonel hizmeti müşteri memnuniyeti ile birleştirerek çalışan firmamız, sertifikalı ve ekip çalışması bilinciyle hareket eden, gizlik konusunda katı kurallara sahip personellerimiz ile hizmet vermektedir.
Aldığınız hizmet için ispat ve delil garantisi veren firmamız, memnun kalmadığınız taktirde %100 para iade garantisi ile çalışmaktadır. Disiplinli ve alanında uzman kişilerden kurulu ekibimiz ile tüm Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.
özel dedektif ankara

Gizlilik Politikamız

Müşteri mahremiyetine sonsuz önem vermekteyiz. Bunun için her müşterimizin bilgileri, bizimle paylaştıkları ve takip veya araştırma talebinde bulundukları kişiler için verdikleri bilgilerin tamamı gizli tutulmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Pek çok alanda dedektiflik hizmeti veren firmamız hizmet talebinde bulunan tüm müşterilerimize aynı hassasiyeti göstererek, memnuniyet garantisi vermekteyiz.

4 Adımda Dedektiflik İşlemi Tamam !

1

İLETİŞİM

Şüphelerinize boyun eğmeyin ve firmamız ile iletişime geçin...
2

BİLGİLENDİRME

Araştırması yapılacak kişi ile ilgili bilgileri paylaşın...
3

ARAŞTIRMA

Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda araştırmalarımızı yapıyoruz...
4

MEMNUNİYET

Araştırmaya dayalı garantili ve ispatlı çalışma sonucu memnun müşteriler...

Özel Dedektiflik & Hukuk İlişkileri

Dedektiflik öyle kolay iş değildir. "Ne var bunda? Birisini takip edip 4-5 poz fotoğrafı uzaktan çekiyorlar, hatta olmadı bir de kalabalıkta çaktırmadan video kayıt etmişler, alacaklar parayı" diyen çoktur. Oh ne güzel memleket değil mi? Öyle aklınızda uyanan basit takipler veya film sahneleri gibi bir hayat yok karşımızda. En nihayetinde yasalar ve hukuk var. Tecrübesiz veya bilgisiz bir dedektifin attığı yanlış bir adım her şeyi mahvedebilir.
Şimdi "Of yandım, ne yapacağız, elimiz kolumuz bağlı mı bekleyeceğiz?" demeyin. Yasaların el verdiği pek çok ölçüde takip yapılabilmektedir. Yasalara ve hukuka uygun yapılan iyi bir dedektif araştırmanın kapsamına çok şaşırırsınız.
Dedektiflerin hangi yasalara uyması gerektiğini incelemelisin...
dedektif hukuk ilişkisi

Özel Dedektif Çalışma Alanları

Bir özel dedektif neler yapar? Takip ederken acaba hangi yasal hakları bilmelidir? Takip edilecek kişinin de bir yasal hakkı var mı? Bu gibi pek çok sorunuza cevap bulacaksınız. Hemen Dedektif ve hukuk ilişkisi bölümümüzü inceleyin...

Ceza Hukuku & Güvenlik Tedbirleri

Dedektif ile birisini takip ettirmeden önce bir dedektifin hangi konu, yasa ve hukuksal bilgi donanımına sahip olması gerektiğini öğrenin. Yalan yanlış bilgilerle dedektiflik yaptığını söyleyen kişilerce çöp bilgilerle şişirilmeden önce bu konuları inceleyerek bilgi sahibi olun...

DEDEKTİFLİK HAKKINDA

Neden dedektife ihtiyaç var?

İncele

Aldatan erkek nasıl anlaşılır?

İncele

Dedektif Bürosu İstanbul

Aldatıldığımı Nasıl İspatlarım

Aldatan erkek nasıl anlaşılır?

Dedektif Ara

Yeşilbağlar Mah. Kaptan Sokak Helis Metro Tower No: 19 Kat: 16 D:67 İSTANBUL
03122840299Türkiye'nin her yerinden
info@datdedektiflik.com7/24 Email ile soru sorabilirsiniz

Mesaj Gönderin

Bu formu doldurarak firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.